MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Folding screen 14624029

nr 1462 4029

FOLDING SCREEN

Bordsmodell, Japan, tryckt dekor. Length: 6x10, height: 24 cm, wear, damages.

Bordsmodell, Japan, tryckt dekor. Längd: 6x10, höjd: 24 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 500

Monday April 25 2022
at 20:59:21

25/4 15:29:04 1      Vinnande bud